Avatud / Open
E-R 9-18
L 10-14

Väike-Patarei 5, Tallinn
tel. 5306 1223
info@majatohter.ee

Uula hallitusvastane vahend

SKU: N/A Categories: , Tags: , ,

Description

Sobib välistingimustes kõikvõimalike ilmastikust mõjutatud puitpindade kaitsmiseks hallituse, pehkimise ja sinetuse eest enne värvimist või muid pinnatöötlusi. Sobib kasutamiseks ka ehitusaegse hallitusekaitsena.

Kasutuskohad: Sobibvälistingimusteskõikvõimalike ilmastikust mõjutatud puitpindade kaitsmiseks hallituse, pehkimise ja sinetuse eest enne värvimistvõi muid pinnatöötlusi. Sobib kasutamiseks ka ehitusaegse hallitusekaitsena.
Töötlustingimused: Töödeldav pind võib olla niiske või kuiv. Ei sobi kasutamiseks vihma käes.
Kulunorm
: Saematerjal 45 m²/l, hööveldatud pinnad 78 m²/l. Pihustamise või kastmise teel pealekandmisel on kulu tunduvalt suurem.
Kuivamisaeg: u. 1 tund. Kuivamisaeg enne värvimistu. 1 ööpäev.
Pealekandmisviis: Pintsliga, pihustamise või kastmise teel.
Töövahendite puhastamine: Veega.
Säilitamine: Hoida kuivas ja jahedas kohas. Kaitsta jäätumise eest.

KASUTUSJUHISED: Puhastage pind lahtisesttolmust. Peske määrdunud pinda KIIRUNA värvipesuvahendiga. Peske hallitanud pinda naatriumhüpokloriidilpõhineva pesuvahendiga ja loputage korralikult. Kandke UULA hallitusvastane vahend pinnale pintsli või pihusti abil. Seejärel võib pindu töödelda igat liiki värvide ja puidukaitsevahenditega.
Ehitusaegne kaitse: Kõikvõimalikku puitmaterjali saab kaitsta UULA hallitusevastase vahendi pealekandmise teel pintsli või pihusti abil. Näiteks soovitame kaitsetöödelda puitkarkassi vahetult pärast püstitamist.

Tootekirjeldus

Additional information

Weight 0,185 kg
Size

1 L, 10 L, 5 L